Programista C# (m/k)

LIS Polska Sp. z o.o.

Pszczyna

2016-11-13

LIS Polska Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów oprogramowania IT dla transportu, logistyki i spedycji w krajach europejskich. Od ponad 36 lat rozwijamy i oferujemy innowacyjne oprogramowanie do planowania transportu (TMS), zarządzania taborem i realizacji zleceń transportowych. W zawiązku z dalszym  rozwojem naszego oddziału w Pszczynie poszukujemy osób do działu IT.

Opis stanowiska: Pracownik na tym stanowisku przejmie do realizacji indywidualnie dopasowane zadnia (C#, WPF, XAML, WCF) według specyfikacji. Dotyczy to zarówno rozwoju aplikacji dla klientów, jak również tworzenia i rozwoju nowych aplikacji oraz funkcji naszego programu WinSped. Perspektywicznie istnieje możliwość przejęcia funkcji Team Leader (m/k)

Wymagania:
- Wyższe wykształcenie informatyczne lub podobne
- Praktyczna znajomość z zakresu C#, .NET Framework, Silverlight, WPF, XAML, WCF i /lub ASP.NET
- Doświadczenie w programowaniu obiektowym, znajomość wzorów projektowych
- Umiejętność realizacji indywidualnych zadań programistycznych oraz umiejętność pracy w zespole
- Dobra znajomość języka angielskiego lub/ i niemieckiego

Oferujemy:
- Stałą pracę oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i kariery zawodowej w      międzynarodowej   organizacji

- Możliwość przejęcia funkcji Team Leader
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Elastyczne godziny pracy
- Dowolną formę zatrudnienia (UoP, B2B itd.)

Prosimy o wysłanie CV w jęz. polskim i/lub angielskim z podaniem oczekiwanej wysokości wynagrodzenia oraz możliwego najwcześniejszego terminu rozpoczęcia pracy.

Rodzaj pracy: Pełny etat

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102915 ofert pracy. Sprawdź!