Kasjer-sprzedawca

Dino Polska S.A.

Busko-Zdrój

2016-11-13

PRACA DLA CIEBIE

Już niedługo otwieramy nowy market w Busku-Zdroju.

Szukamy osób, które mają przede wszystkim chęci do pracy i pozytywne nastawienie.

Zarówno Ty, jak i my jesteśmy zainteresowani, żeby praca spełniała Twoje oczekiwania. Bądź sobą na rozmowie – szukaj pracy, do której będziesz przychodzić z radością.

Nie czekaj, aplikuj. Może to właśnie praca dla Ciebie.

OCZEKUJEMY:

• Książeczki sanitarno-epidemiologicznej

• Uśmiechu

• Chęci do pracy

• Pozytywnego nastawienia

• Cierpliwości i empatii w podejściu do klienta

• Współpracy w zespole

OBOWIĄZKI:

• Praca na stoisku mięsnym

• Obsługa klientów marketu zgodnie ze standardami firmy

• Obsługa kasy fiskalnej

• Dbanie o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów

(SPOKOJNIE GWARANTUJEMY SZKOLENIE, WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY)

OFERUJEMY:

• Umowę o pracę na pełen etat

• Możliwość awansów wewnętrznych

• Miłą atmosferę pracy

• Szkolenie oraz możliwość zdobycia doświadczenia w handlu

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102305 ofert pracy. Sprawdź!