Specjalista ds. Telemarketingu

Benhauer Sp. z o.o.

Kraków

2016-11-13

Obowiązki:

  • informowanie potencjalnych Klientów o produkcie SALESmanago (poprzez telefoniczny kontakt oraz wysyłanie broszur, ulotek i innych informacji drogą mailową)
  • umawianie spotkań i webinarów z Działem Handlowym (z ciepłej bazy dany)
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z Klientami
  • dbałość o wysoką jakość i standardy obsługi klienta
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • dyspozycyjność 40h/tygodniowo
  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • chęć do pracy i samorozwoju
  • znajomość języka angielskiego oraz innego języka będzie bardzo dużym, dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu zaangażowania i umiejętności
  • możliwość szybkiego zdobycia doświadczenia i rozwoju
  • pracę w miłej atmosferze i młodym zespole
  • brak nudy, parzenia kawy - tylko konkretna praca dająca masę satysfakcji
  • dobrą lokalizację biura w centrum Krakowa - ul. Krowoderska
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99148 ofert pracy. Sprawdź!