Magazynier - Radonice k. Grodziska Maz.

JAGA Temp Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki

2016-11-13

Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. (nr 7363) dla swojego Klienta poszukuje osób do pracy:

Magazynier
Miejsce pracy: Radonice k. Grodziska Mazowieckiego

Obowiązki:
- czynności magazynowe na magazynie z lekami
- obsługa wózka widłowego wysokiego składowania

Wymagania:
- uprawnienia do obsługi wózka widłowego
- doświadczenie w pracy na wózku widłowym wysokiego składowania
- dyspozycyjność do podjęcia pracy dwuzmianowej
- mobilność - możliwość pracy miejscowości Gnatowice do końca grudnia 2016 (docelowe miejsce pracy - Radonice)
- wysoka motywacja i chęci do pracy

Oferujemy:
- zatrudnienie bezpośrednio przez Firmę
- umowę o pracę
- stawkę 17,50zł brutto/godzinę, od 4 miesiąca stawkę 19,50zł brutto
- prace w godzinach: 6-14:00 oraz 14-22:00
- pracę w Firmie o stabilnej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Zapraszamy również do naszego biura: Galeria Błonie, ul. Powstańców 18b, lok. 18 pierwsze piętro.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99167 ofert pracy. Sprawdź!