Ślusarz – operator stacji technologicznej

Pfeifer&Langen

Środa Wielkopolska

2016-11-13

Jesteśmy czołowym producentem cukru na rynku europejskim,

obecnym pod marką DIAMANT.

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Główne zadania:

  • Kontrola i wprowadzanie korekt do procesu technologicznego na danej stacji
  • Nadzór nad pracą wszystkich urządzeń na danej stacji
  • Prowadzenie prostych prac montażowych konstrukcji stalowych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w podobnym zakresie obowiązków,
  • Umiejętność podejmowania decyzji, chęć nauki, zaangażowanie, komunikatywność
  • Gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wdrożenie do pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV na adres APLIKUJ

lub pocztą:

"Pfeifer & Langen Polska" S.A.

Dział Rozwoju Personalnego

ul. Niedziałkowskiego 27

63-000 Środa Wielkopolska

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Pfeifer & Langen Polska S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!