Elektromeister/Projektleiter-Niemcy-Stuttgart

EKT INSTAL Sp.z o.o.

Stuttgart i okolice

2016-11-29

Firma EKT Instal Sp.z o.o. z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osobę do pracy w Niemczech na stanowisko:

Elektromeister/Projektleiter

Miejsce pracy: Budowa- Stuttgart i okolice -Niemcy
Praca od 02/2017

Zadania:

-Praca u sprawdzonego kontrahenta, z którym współpracujemy od dłuższego czasu,
-Samodzielne prowadzenie i nadzorowanie robót budowlanych na powierzonej budowie,
-Organizowanie, nadzorowanie i kontrolowanie prac elektryków,
-Dbanie o jakość i porządek prac na budowie,
-Sprawdzanie pracy i kwalifikacji pracowników,
-Kontakt z różnymi klientami.

Wymagania:
-Wykształcenie kierunkowe
-Min.5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
-Znajomość rysunków technicznych,
-Koniecznie samochód i prawo jazdy kat.B,
-Obowiązkowa bardzo dobra znajomość j.niemieckiego w mowie i w piśmie.

Oferujemy:
-Interesujące wynagrodzenie,
-Rodzaj umowy do negocjacji,
-Noclegi i zwrot kosztów za paliwo,
-Ciekawą pracę pełną wyzwań

CV prosimy przesyłać na adres podany w ogłoszeniu.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!