Technik / Konserwator

AZ Solutions

Grodzisk Mazowiecki

2016-11-13

Firma AZ Solutions Sp. z o.o. zajmująca się kompleksową obsługą obiektów przemysłowych, magazynowo-usługowych, biurowych i mieszkaniowych na terenie całej Polski, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce Pracy: Grodzisk Mazowiecki.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Ważne uprawnienia elektryczne min. 1kV (mile widziane do 20kV).
  • Znajomość obsługi instalacji budynkowych (instalacja elektryczna, instalacja C.O., wentylacja, inst. ppoż., wod-kan itp.).

Opis Stanowiska:

  • Naprawy konserwatorskie instalacji Elektrycznej, Hydraulicznej, Wentylacyjnej, Ślusarskiej.
  • Rzetelne wykonywanie wszelkich prac zleconych przez przełożonego.
  • Raportowanie (protokoły) wykonanych zleceń zgodnie z obowiązującymi procedurami.
  • Usuwanie awarii w sytuacjach alarmowych.
  • Przestrzeganie przepisów BHP i P/POŻ.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • Praca 5 dni w tygodniu po 8h.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres APLIKUJ lub kontakt telefoniczny 662 208 370

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!