informatyk/specjalista IT

PMG

Warszawa

2016-11-13

Opis stanowiska:
• Rozwiązywanie bieżących problemów użytkowników wewnętrznych związanych z codziennym użytkowaniem komputerów i ich oprogramowaniem
• Wsparcie przy administracji systemami serwerowymi, siecią LAN i wybranymi programami użytkowanymi przez firmę
• Przyjmowanie i monitorowanie zgłoszeń awarii i problemów w funkcjonowaniu IT
• Dbanie o bezpieczeństwo usług i danych
Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe (informatyka, telekomunikacja, elektronika lub pokrewne),
• Znajomość systemów operacyjnych Microsoft, Linux Server, Windows Server,
• Dobra znajomość obsługi komputerów oraz umiejętność diagnozowania usterek z zakresu IT
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole oraz rozwiązywania problemów pod presją czasu
• Motywacja do pracy oraz dynamizm w działaniu
• Dobra organizacja czasu pracy oraz systematyczność
• Terminowość, sumienność i samodzielność w działaniu
Mile widziane:
• Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
• Wiedza z zakresu sieci komputerowych
• Znajomość dobrych praktyk dotyczących bezpieczeństwa IT
Oferujemy:
• Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
• Pozytywną i wspierającą atmosferę pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99672 ofert pracy. Sprawdź!