Specjalista ds szkoleń

Krzysztof Szczepański

Chojnice

2016-11-13

Firma Doradczo-Szkoleniowa Consulting ogłasza nabór na stanowisko:

Specjalista ds. szkoleń.

Region: pomorskie (Chojnice).

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona jako specjalista ds.szkoleń odpowiedzialna będzie za:
- obsługa administracyjno-organizacyjna szkoleń,
- przygotowywanie ofert na realizację szkoleń/kursów,
- kontakt z trenerami/wykładowcami,
- ścisła współpraca z zamawiającymi,
- prowadzenie dokumentacji szkoleniowej,
- przygotowywanie materiałów szkoleniowych,
- archiwizacja papierowa i elektroniczna dokumentów firmowych,
- współpraca z pozostałymi działami firmy,

Wymagania

oczekujemy:
- wykształcenie wyższe,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość obsługi komputera i Microsoft Office,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- sumienność,
- samodzielność w działaniu,
- doskonałe umiejętności komunikacyjne,
- nastawienie na realizację celów,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- chęć rozwoju,
- wysokie ambicje,

Oferujemy:
- stanowisko z możliwością stałego poszerzania wiedzy i wymiany doświadczeń w zakresie organizacji szkoleń,
- możliwość rozwoju,
- miłą i motywującą atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy.

Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez FDS-Consulting.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99301 ofert pracy. Sprawdź!