Pakowanie towaru - Prawobrzeże

KADRY SERWIS Sp. z o.o.

Szczecin

2016-11-13

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z siedzibą na Prawobrzeżu, poszukujemy osób ze Szczecina do pracy na stanowisko:

Pakowanie towaru
Miejsce pracy: Szczecin Prawobrzeże
Nr ref.: PMP/11/2016

Opis stanowiska:
- Układanie towaru na magazynie,
- Prace porządkowe na magazynie,
- Proste prace fizyczne na terenie firmy.

Wymagania:
- Odpowiedzialność i uczciwość,
- Mile widziane osoby uczące się.

Oferujemy:
- Prace od pn. do pt. 7:30 - 15:30,
- Umowę zlecenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres: APLIKUJ
W tytule proszę podać numer referencyjny, tj. "PMP/11/2016".

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 531-641-084, 575-769-333, 91-852-50-51.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Jest to oferta pracy tymczasowej.

11779 –numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102333 ofert pracy. Sprawdź!