Dyrektor finansowy / Manager

Impresa di Lusso Vestiti

Wrocław

2016-11-13

Stanowisko Managera / Dyrektora finansowego - zarządzanie prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem - branża mody premium.

Miejsce pracy: Wrocław

Główne obowiązki:
• Negocjowanie warunków współpracy oraz utrzymywanie długofalowych relacji z dostawcami,
•realizacja zadań polityki personalnej, rekrutacji, oceny, rozwoju kompetencji i szkoleń,
• odpowiedzialność za kontakt z Urzędami, przygotowywanie pism,
• wspieranie realizacji celów biznesowych Spółki,
• realizacja zadań administracji kadrowej, płacowej oraz świadczeń socjalnych,
• wsparcie szczebla zarządzającego w codziennych obowiązkach i prowadzonych działaniach.

Od Kandydatów oczekujemy:

• otwartość na częste zmiany, podróże służbowe,
• doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
• doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
• bardzo dobrej obsługi MS Office,
• biegłą znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację biznesową (warunek konieczny),
• bardzo dobrej organizacji pracy,
• kreatywności i inicjatywy w działaniu,

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie,
• duże możliwości rozwoju,
• samodzielność działania,
• udział w rozwoju firmy.

CV ze zdjęciem prosimy wysyłać za pośrednictwem portalu OL

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!