Sales Representative

General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.

Komorniki

2016-11-23

General Logistics Systems zapewnia wysokiej jakości usługi przewozu paczek oraz specjalizuje się w logistyce oraz usługach ekspresowych, które świadczy w 37 państwach europejskich.

General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. w poszukuje do swojej filii w Głuchowie k. Poznania kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Głuchowo k. Poznania

Główne zadania na stanowisku:
- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w sektorze B2B
- utrzymywanie i rozwijanie kontaktów biznesowych z kluczowymi Klientami
- negocjowanie warunków współpracy oraz zapisów zawieranych umów
- pozyskiwanie i analizowanie informacji dotyczących potencjalnych Klientów, rynku oraz konkurencji
- kształtowanie oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze oczekiwania:
- preferowane wykształcenie wyższe lub w trakcie
- minimum roczne doświadczenie w mobilnej sprzedaży produktów lub usług
- prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
- umiejętność właściwej identyfikacji potrzeb Klienta
- umiejętność prowadzenia negocjacji oraz swoboda w prowadzeniu rozmów z osobami decyzyjnymi na różnych szczeblach hierarchii firmy
- umiejętność pracy pod presją czasu
- wysoka kultura osobista, entuzjazm
- dobra organizacja pracy własnej
- samodzielność i zdecydowanie w działaniu
- komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Z naszej strony oferujemy:

- przyjazną atmosferę
- stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę
- stałe wynagrodzenie oraz premię za wyniki
- niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
- bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, wczasy pod gruszą, trzynasta pensja)
- profesjonalne przygotowanie do wykonywania powierzonych zadań
- szkolenia podnoszące kwalifikacje
- komfortowe warunki pracy
- możliwość rozwoju w strukturach firmy

Aplikując wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.