Brukarz ze znajomością angielskiego

Headhunters

OOSTKAMP

2016-11-13

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, firmy zajmującej się budową domów i obiektów, do pracy stałej poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

 Brukarz - Belgia

Zakres obowiązków:

  • układanie kostki brukowej
  • kładzenie rurociągów
  • prace ogólnobudowlane

Wymagania:

  • minimum półroczne doświadczenie w pracach budowlanych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • sumienność i odpowiedzialność przy wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • mile widziane posiadanie własnego samochodu

Nasz klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na polskich warunkach (po 3-miesięcznym okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony)
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 (możliwość wypracowywania nadgodzin)
  • wynagrodzenie 8 euro netto za godzinę
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • koszt dojazdu z Polski do Belgii pokrywa pracodawca

Miejsce pracy: Oostkamp, Belgia

W tytule wiadomości prosimy wpisać „Brukarz - Belgia”.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: APLIKUJ

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych HEADHUNTERS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99186 ofert pracy. Sprawdź!