pracownik produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.

Białystok

2016-11-13

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.
Obecnie dla swojego Klienta w Białymstoku poszukujemy osób na stanowisko:

Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Zakres obowiązków:
> odbiór i montaż produkowanych detali z maszyny
> kontrola jakości
> uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
> utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Oczekiwania:
> zdolności manualne
> dokładność, sumienność, zaangażowanie
> dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym, również w weekendy)
> motywacja do pracy

Oferta:
> umowa o pracę tymczasową wraz z pakietem świadczeń w pełnej wysokości (ZUS, urlop)
> wynagrodzenie podstawowe + dodatek nocny + premię (do 2300 zł brutto miesięcznie)
> prywatną opiekę zdrowotną
> karta Multisport
> stała opieka kadrowa na terenie zakładu pracy

Wyślij SMSa o treści PRACA na numer 697 - 411 - 156 - oddzwonimy!

Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz.883)”

oferta dotyczy pracy tymczasowej
agencja zatrudnienia (nr 47)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!