Młodszy specjalista ds. rozwoju produktu oraz obsługi Klientów

SIGNER sp. z o.o.

Blizne Łaszczyńskiego

2016-11-13

Firma SIGNER sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

WYMAGANIA:

  • minimum średnie wykształcenie
  • umiejętności obsługi urządzeń biurowych
  • biegłej obsługi komputera i Internetu
  • łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów interpersonalnych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane wiedza z zakresu nowych technologii oraz systemu sterowania
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • tworzenie i budowa bazy kontaktów potencjalnych Klientów
  • udział w spotkaniach i prezentacja systemu WizePanel
  • działania marketingowe mają na celu promocje marki
  • wsparcie w innych działaniach firmy (spotkanie koordynacyjne)
  • przygotowywanie ofert dla Klientów

OFERUJEMY:

  • umowa o pracę
  • praca w dni robocze w biurze firmy (Warszawska 37, Blizne Łaszczyńskiego)
  • zapewniamy narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • uczestnictwo w międzynarodowych targach branżowych
  • możliwości rozwoju zawodowego

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99672 ofert pracy. Sprawdź!