Spedytor międzynarodowy

Serwis Personalny Sp. z o.o.

Poznań

2016-12-02

Serwis Personalny Sp. z o.o. nr KRAZ 1428, dla swojego Klienta, uznanej, rzetelnej na rynku firmy transportowo-spedycyjnej z ponad 20 letnia tradycją, świadczącą usługi dla krajowych i zagranicznych firm, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Swarzędz

Obowiązki:

• Organizowanie i realizacja krajowych i międzynarodowych zleceń spedycyjnych,
• Optymalizacja kosztów transportowych,
• Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom,
• Monitoring i nadzór nad realizowanymi zleceniami,
• Utrzymywanie pozytywnych relacji i rozwój współpracy z klientami firmy,
• Rozbudowa bazy klientów i przewoźników

Wymagania:

• Minimum dwuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku,
• Wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie kierunkowe),
• Znajomość rynku transportowego,
• Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
• Zaangażowanie, odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja pracy, dyspozycyjność,
• Umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji,
• Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów, elastyczność,
• Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

• Ciekaw, stabilną ą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w młodym zespole,
• Atrakcyjne dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + premie)
• Pracę pełną wyzwań
• Realną możliwość rozwoju
• Szkolenia do wykonywania zawodu

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100812 ofert pracy. Sprawdź!