Zbieracz zamówień w sklepie internetowym.

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Walwijk

2016-11-28

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office(KRAZ1145) od ponad 14 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Walwijk
Nr referencyjny: 23/2016/10

Obowiązki:

Pracuj w jednym z największych sklepów internetowych w Europie , zbieraj i wysyłaj zamówienia do klientów jako order picker.
Obecnie dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy osób do pracy na magazynie firmy logistycznej, prowadzącej wysyłkę dla sklepu internetowego.

  • zbieranie zamówień
  • pakowanie produktów zgodnie z otrzymanym zamówieniem
  • praca w temperaturze pokojowej

Praca do pierwszego tygodnia stycznia 2017, z możliwością przedłużenia.

Wymagania:
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy do 1 tygodnia stycznia lub dłużej
  • mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych

Oferujemy:
  • Bonus za pracę w okresie świąteczno-noworocznym -100 euro netto
  • stabilne zatrudnienie
  • wizualny pasek wypłat, wyliczenia przepracowanych godzin oraz kosztów
  • firmowe zakwaterownie
  • służbowe ubezpieczenie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."