Mobilny Doradca Klienta

Personia

Gdańsk

2016-11-29

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są rekrutacje prowadzone dla naszych Klientów z różnych branż. Specjalizujemy się w procesach rekrutacyjnych, prowadzonych także w formie Direct&Executive Search. Ponadto szkolimy w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta, technik sprzedaży, rozwoju kompetencji menedżerskich i osobistych.

Obecnie dla naszego Klienta – firmy o ugruntowanej pozycji w branży finansowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr ref.: 43/2016

Cel stanowiska: Pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa Klienta.

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż produktów i usług,
  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Klientami,
  • Analiza potrzeb i oczekiwań Klientów,
  • Raportowanie bieżących wyników,
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • Utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oczekiwania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży i obsłudze Klienta w branży finansowej,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, elastyczność, kreatywność,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie w telefonicznej i bezpośredniej obsłudze Klienta,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Zorientowanie na realizację celów.

Oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z benefitami socjalnymi,
  • Dużą niezależność i swobodę działania,
  • Możliwość rozwoju,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń,
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres: APLIKUJ, podając w tytule maila nazwę stanowiska i nr ref. Zastrzegamy sobie prawo do przedstawienia również innej oferty niż w ogłoszeniu, a Państwa dane osobowe w celach wyłącznie rekrutacyjnych mogą być przedstawiane pracodawcom.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102324 ofert pracy. Sprawdź!