ŚLUSARZ - MONTER - od zaraz

Workpool Sp. z o.o.

88422 Kanzach

2016-12-06

Workpool Sp. zo.o. jest firma serwisowa. Specjalizujemy się w rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech,  Austrii i Szwajcarii w różnych zawodach.

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ŚLUSARZ/MONTER

Miejsce pracy: Niemcy

                                                                                                                                                                                                                                  88422 Kanzach (Bawaria)

Zadania:

  • Utrzymanie / Naprawa
  • Usuwanie bieżących awarii

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Wykształcenie zawodowe w kierunku ŚLUSARZ/MONTER
  • Doświadczenie jako ŚLUSARZ/MONTER min. 1 rok
  • Wykształcenie kierunkowe mile widziane
  • Samodzielność i precyzja w pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe - Netto od EUR 1.800,00
  • Dieta
  • Dwutygodniowe przelewy na konto
  • Zakwaterowanie dostępne - Koszty EUR 100,00 miesięcznie

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV, ze zdjeciem, oraz uprawnienia. W razie pytań prosimy o Kontakt telefoniczny pod nr. 696 708 706 w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 14:00 - 17:00 / Website: www.workpool.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy umieścić klauzulę:

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).