Programista cnc

Kuźnia Jawor S.A.

Jawor

2016-11-12

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i modyfikacja programów CNC dla procesów toczenia oraz frezowania zgodnie z wymogami produkcyjnymi, jakościowymi i kosztowymi,
  • Definiowanie potrzebnych narzędzi skrawających,
  • Udział w procesie uruchamiania produkcji nowych wyrobów oraz wprowadzanie zmian w istniejących procesach obróbczych,
  • Optymalizacja procesów w celu podniesienia ich wydajności i/lub efektywności kosztowej,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechaniczne lub pokrewne),
  • Doświadczenie na stanowisku Programisty lub Technologa Maszyn CNC (w tym minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku Programista maszyn CNC w procesie programowanie tokarek oraz centr frezerskich),
  • Bardzo dobra znajomość środowiska CAD/CAM,
  • Znajomość programów z grupy CAD/CAM (preferowane Catia V5, SolidWorks, EdgeCam),
  • Znajomość języka angielskiego (lub niemieckiego) będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność kreowania i wdrażania nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
  • Współuczestnictwo w przeprowadzaniu zmian biznesowych.

Informujemy, że skontaktujemy się z tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"