Praktykant w Dziale Regionalnych Programów Operacyjnych

Eurolider Sp. z o.o.

Wrocław

2016-12-02

EUROLIDER od 12 lat zarządza projektami z zakresu rozwoju i konkurencyjności przedsiębiorstw. Firma specjalizuje się w funduszach europejskich i pożyczkach unijnych, zajmując się kompleksowym doradztwem inwestycyjnym w zakresie pozyskiwania, koordynacji oraz rozliczania dotacji unijnych.

Do naszego zespołu we Wrocławiu szukamy ambitnej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

  • Gromadzenie i analiza danych rynkowych,
  • Tworzenie części dokumentacji aplikacyjnej,
  • Wsparcie działu RPO
  • Pomoc w obsłudze klienta i sprawach organizacyjnych,
  • Monitoring dostępnych funduszy europejskich i innych środków na finansowanie

Wymagania:

  • Studenci III-IV roku studiów o profilu ekonomicznym, technicznym, społecznym,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Wysoka motywacja do nauki i chęć do pracy,
  • Zaangażowanie w realizowane zadania,
  • Wiedza na temat źródeł finansowania inwestycji będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Płatne praktyki umożliwiające zdobycie praktycznej wiedzy,
  • Ambitne i rozwijające zadania,
  • Szansę rozwoju poprzez udział w wielu innowacyjnych projektach,
  • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole,
  • Możliwość późniejszego zatrudnienia w zależności od stopnia zaangażowania