Praktykant w Dziale Marketingu

Eurolider Sp. z o.o.

Wrocław

2016-12-06

EUROLIDER od 12 lat zarządza projektami z zakresu rozwoju i konkurencyjności przedsiębiorstw. Firma specjalizuje się w funduszach europejskich i pożyczkach unijnych, zajmując się kompleksowym doradztwem inwestycyjnym w zakresie pozyskiwania, koordynacji oraz rozliczania dotacji unijnych.

Do naszego zespołu we Wrocławiu szukamy ambitnej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

  • Telefoniczny kontakt z klientem;
  • Weryfikacja i tworzenie bazy klientów;
  • Wprowadzanie do systemu danych i dokumentów;
  • Odpowiedzialność za przygotowywanie ofert i wycen
  • Wsparcie działu marketingu w codziennych zadaniach

Wymagania:

  • mile widziana znajomość funduszy unijnych;
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet);
  • orientacja na potrzeby klienta;
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne;
  • łatwość nawiązywania kontaktów przez telefon;
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Płatne praktyki umożliwiające zdobycie doświadczenia
  • Ambitne i rozwijające zadania
  • Szansę rozwoju poprzez udział w wielu innowacyjnych projektach
  • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole
  • Możliwość późniejszego zatrudnienia w zależności od stopnia zaangażowania

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100014 ofert pracy. Sprawdź!