Projekt Manager

Eurolider Sp. z o.o.

Wrocław

2016-12-02

Eurolider Sp. z o.o. – jedna z wiodących polskich firm doradczych w zakresie pozyskania wsparcia ze środków UE, poszukuje do współpracy w obszarze:

PRZYGOTOWANIE DOKUMENTACJI APLIKACYJNEJ - PROJEKTY INWESTYCYJNE

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

·         Przygotowywanie dokumentacji o dofinansowanie projektów inwestycyjnych wraz z niezbędnymi załącznikami,

Kontakt z klientem i zespołem realizacji projektów inwestycyjnych.

Wymagania:

·         wykształcenie wyższe,

·         udokumentowane doświadczenie w pisaniu projektów inwestycyjnych,

·         mile widziane doświadczenie w projektach realizowanych w ramach RPO, POIG, ARiMR,

·         doskonałe umiejętności organizacyjne, odpowiedzialność, terminowość, samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji,

·         umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania zagadnień technicznych,

·         wysoka kultura osobista i znajomość etyki w biznesie,

·         umiejętność pracy pod presją czasu,

·         wysoka motywacja do pracy,

·         zaangażowanie w realizowane zadania,

·         znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

•        ambitne i rozwijające projekty innowacyjne,

•        atrakcyjne wynagrodzenie,

•        możliwość ciągłego rozwoju - uczestniczenie w wielu innowacyjnych projektach,

•        przyjazną atmosferę,

•        możliwość współpracy z doświadczonym zespołem w zakresie realizacji projektów inwestycyjnych.