Aranżacja przestrzeni przed eventami.gdańsk

Jobhouse Sp. z o.o.

Gdańsk

2016-11-22

 Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

PERSONEL POMOCNICZY

Wymagania:
- motywacja do pracy
- mile widziany status ucznia/studenta
- dyspozycyjność w wybrane dni tygodnia

Obowiązki:
- aranżacja przestrzeni przed eventami
- montaż/demontaż wystaw
- prace pomocnicze
- obsługa szatni

Oferujemy:
- pracę w miłym zespole
- możliwość kolejnych zleceń
- 9 zł netto/h
Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv i swojej dyspozycyjności na adres: APLIKUJ z podaniem nr ref. POM/CEN/ECS
Opis dodatkowy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. z o.o z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 81589 ofert pracy. Sprawdź!