Przedstawiciel handlowy, Handlowiec

Prażmowscy s.c.

Warszawa

2016-11-11

Firma Prażmowscy, poszukuje osoby na stanowisko:

W związku z rozszerzeniem oferty, firma Prażmowscy s.c. poszukuje aktywnego sprzedawcy gadżetów reklamowych dla klientów biznesowych. Oczekujemy samodzielności, zaangażowania i efektów sprzedaży, w zamian oferując dobre warunki pracy w małym biurze w centrum Warszawy.

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Codzienna komunikacja z angielskim dostawcą

  • Współtworzenie nowych strategii marketingowych

  • Współpraca przy obsłudze zamówień

Wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w sprzedaży na rynku B2B

  • Zdolności sprzedażowe i negocjacyjne

  • Wykształcenie wyższe

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym, B2

  • Gotowość do wyjazdów służbowych ok. 2 razy w miesiącu

  • Umiejętność organizowania i planowania własnej pracy

  • Doświadczenie w pracy biurowej, biegła obsługa komputera

Mile widziane:

  • Znajomość rynku gadżetów reklamowych

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Stałą pensję oraz premię od wyników sprzedaży

  • Elastyczność godzin pracy

  • Pracę w małym, przyjaznym zespole

Osoby spełniające wyżej wymienione warunki prosimy o przesyłanie CV na adres: APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych”

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!