Inżynier Budowy (elektryk)

El-Instal Jan Drozdowski

Łódź

2016-11-28

Jesteśmy, firmą działająca na rynku robót elektrycznych od 1983 r. w zakresie wykonawstwa, modernizacji i odtwarzania instalacji elektrycznych. Działalność nasza dotyczy szeroko pojętych instalacji średniego i niskiego napięcia, trafostacji, urządzeń automatyki oraz instalacji teletechnicznych i alarmowych. Posiadamy także rozwinięty dział projektowo-konstrukcyjny rozdzielni i szaf sterowniczych.

Obecnie, wobec ciągłego rozwoju, przy realizacji wielu projektów budowlanych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
  • praca na budowie

Wymagania:
  • zapraszamy do aplikowania kandydatów z Łodzi i województwa łódzkiego
  • uprawnienia SEP,
  • wykształcenie zawodowe z zakresu instalacji elektrycznych,
  • doświadczenie mile widziane,
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, sumienność

Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju,
  • wynagrodzenie obejmujące pensje podstawową + premię

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert na nasz adres :
EL – INSTAL
Łódź, ul. Niciarniana 47
lub APLIKUJ
bądź o kontakt telefoniczny: 0 42 672 44 91,92

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102798 ofert pracy. Sprawdź!