TRW-Carr. Do przyuczenia Bez języka. CZECHY

DP Work

Stara Boleslav

2016-11-10

Rekrutacyjno-szkoleniowa Agencja DP WORK otrzymała prestiżową nagrodę "FIRMA SUKCESU" w programie START Plus w ramach oceny Krajowej Nagrody Jakości w 2014 roku - jako pierwsza agencja zatrudnienia w historii przyznawania tej nagrody.
IČO (NIP): 27944719 DIČ (REGON): CZ27944719.
Od wielu lat rekrutujemy pracowników na różne stanowiska dla europejskiego przemysłu Automotive

Opis stanowiska:

Praca przy produkcji pasów bezpieczeństwa.
Praca przy składaniu drobnych elementów na linii produkcyjnej DO PRZYUCZENIA
Praca manualna/fizyczna dla mężczyzn, kobiet i par.
3-zmianowy system pracy
Szansę ma każdy kandydat, które spełnia nasze wymagania.

Wymagania:

- praca dla mężczyzn i kobiet
- bardzo dobry stan zdrowia
- wiek 18 - 55 lat
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
- sumienność i pracowitość
- chęć i motywacja do pracy !
- język czeski nie jest wymagany ale będzie dodatkowym atutem

Nasza oferta:

- zarobki od 15923 CZK - 3 zmianowy system pracy
+ od 0 do 2000 CZK/miesięcznie (bonus za 2- zmianowy system pracy)
+ od 0 do 2400 CZK/miesięcznie bonus od majstra za jakość pracy.- zaliczki
- czeska umowa o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia
- zakwaterowanie w hotelu pracowniczym z dopłatą od Agencji DP WORK
- darmowe badania lekarskie
- darmowa odzież i obuwie robocze
- darmowe szkolenia BHP
- system premiowy
- możliwość awansu
- możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (+25 % za nadgodzinę, +40 % - praca w soboty i niedziele) - na życzenie
Zarobek miesięczny uzależniony od ilości przepracowanych godzin !
- ubezpieczenie zdrowotne/pakiet socjalny
- 25 dni urlopu (płatnego)
- darmowy transport do pracy
- karta na stołówkę na terenie zakładu

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!