Księgowa/y - praca na zastępstwo - Warszawa

JAGA Temp Sp. z o.o.

Warszawa

2016-11-10

Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. dla swojego Klienta poszukuje osoby do pracy jako:

Księgowa/y
Miejsce pracy: Warszawa Śródmieście

Obowiązki:
- rejestracja faktur korygujących zakupy magazynowe w systemie finansowo-księgowym
- wstępna kwalifikacja kosztów pod kątem podatku dochodowego od osób prawnych i podatku VAT

Wymagania:
- doświadczenie kierunkowe w zakresie księgowości 1-2 lata
- znajomość obsługi programów Microsoft Office
- dobra znajomość przepisów o rachunkowości i przepisów podatkowych
- znajomość programu SAP – mile widziana

Oferujemy:
- możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w księgowości
- zatrudnienie na czas 1-2 miesięcy
- pracę w godzinach 8-16:00
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia
- pracę w młodym, dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!