Mechanik Utrzymania Ruchu

Progresso HR

Kluczbork

2016-11-10

Progresso dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej z branży produkcyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kluczbork

Obowiązki:
• Odpowiedzialność za bieżącą naprawę maszyn i urządzeń,
• Przeglądy i konserwacje maszyn i narzędzi,
• Wprowadzanie systemów usprawniających, zwiększanie efektywności i obniżanie kosztów.
• Usuwanie ewentualnych usterek
• Wdrażanie i rozruch nowych maszyn,

Wymagania:
• Wykształcenie techniczne, mile widziane mechanika, hydraulika, elektrotechnika,
• Doświadczenie min. 2 lata w dziale utrzymania ruchu,
• Znajomość hydrauliki siłowej, automatyki przemysłowej, pneumatyki,
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Dyspozycyjność, samodzielność, elastyczność, umiejętność pracy w zespole
• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
• Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM na adres: APLIKUJ
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100797 ofert pracy. Sprawdź!