Inżynier działu Integracji

Impact Clean Power Technology S.A.

Piastów

2016-11-10

Oferujemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dziedzinie zaawansowanych technologii napędów pojazdów elektrycznych, od systemów bateryjnych, poprzez energoelektronikę napędową po urządzenia i oprogramowanie embedded. Zajmujemy się wdrażaniem nowych technologii, opracowywaniem prototypów oraz produkcją seryjną nowoczesnych rozwiązań
w dziedzinach elektro mobilności oraz magazynowania energii.

 Więcej o nas na www.icpt.pl

Opis stanowiska

  • Ofertowanie i tworzenie wstępnych założeń do projektów
  • Opracowywanie algorytmów pracy systemów
  • Integracja urządzeń z istniejącymi systemami
  • Integracja całych systemów
  • Weryfikacja, walidacja i debugging systemów
  • Wizyty uruchomieniowe u klientów
  • Udział w targach oraz zbieranie informacji o najnowszych technologiach

Wymiar i miejsce zatrudnienia

  • 4/5 lub cały etat
  • Ul. Warszawska 57, Piastów k. Warszawy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ew. 5 rok studiów), kierunki: Elektronika, Elektryka, informatyka Mechatronika, Telekomunikacja itp.
  • Wszechstronność
  • Podstawowa wiedza z zakresu programowania
  • Znajomość techniki mikroprocesorowej
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i elektronicznych
  • Umiejętność korzystania z aparatury laboratoryjnej (multimetr, oscyloskop)
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu przynajmniej komunikatywnym
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Dyspozycyjność (wyjazdy 2-3 dniowe)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kategorii B

Dodatkowe atuty

  • Znajomość protokołu CAN
  • Znajomość środowiska Altium Designer
  • Znajomość środowiska Vector
  • Szeroko pojęta wiedza z zakresu motoryzacji
  • Znajomość LabView®
  • Prawo jazdy kategorii A, B+E lub inne uprawnienia do prowadzenia pojazdów
  • Praktyczne umiejętności elektroniczno/elektryczne (lutowanie, zaciskanie złącz itp.)

Oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia
  • Ciekawą i nieszablonową pracę nad innowacyjnymi projektami
  • Kontakt z dużymi międzynarodowymi firmami
  • Pakiet Medicover

Forma aplikacji

       Przesłać CV na adres APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102935 ofert pracy. Sprawdź!