Doradca klienta

ABAKS

Skowarcz

2017-01-26

Pracownik Biura Obsługi Klienta

Zakres obowiązków:

  • obsługa spraw Abonentów - kontakt bezpośredni w Biurze Obsługi Klienta, telefoniczny i mailowy,
  • pomoc Abonentom w doborze oferty, przyjmowanie wpłat, zawieranie umów, dokonywanie zmian w usługach,
  • pomoc techniczna, przyjmowanie zgłoszeń.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie potwierdzone świadectwem dojrzałości,
  • znajomość obsługi komputera na poziomie podstawowym (system operacyjny Windows) i znajomość podstawowych aplikacji związanych z zagadnieniami sieciowymi,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie,
  • brak nałogów.

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień sieciowych i/lub hostingowych,
  • podstawy relacyjnych baz danych,
  • podstawy programowania,
  • doświadczenie w pracy przy sieciach komputerowych,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w stabilnej finansowo firmie w miłej atmosferze,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

CV prosimy wysyłać na adres: APLIKUJ

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem: 607-877-468

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 91216 ofert pracy. Sprawdź!