Specjalista ds. projektów farmaceutycznych

Pharmadot Sp. z o.o.

Chełm

2016-11-10

Wymagania wobec kandydata:

- biegłej znajomości pakietu programów Microsoft Office

- umiejętności obsługi urządzeń biurowych

- pozytywnego nastawienia oraz zaangażowania w powierzone zadania

- umiejętności pracy pod presją czasu

- dyspozycyjności do podróży służbowych

- inicjatywy i samodzielności w działaniu

Obowiązki po zatrudnieniu:

- Rozwijanie i utrzymywanie relacji biznesowych z sieciami aptek

- Realizacja zleceń klientów oraz monitorowanie ich wykonania

- Budowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z klientami biznesowymi

- Dbałość o terminowe realizacje powierzonych zleceń

- Współpraca z działami współzależnymi

Oferujemy:

- Szkolenia i duży nacisk na rozwój biznesowy

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Telefon służbowy oraz laptop

- Pracę w przyjaznym i zgranym zespole

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku, prosimy o przesyłanie aplikacji.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: '' Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji zgodnie z Ust. z dnia 29.08.1977 r. o ochronie danych osobowych''.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99270 ofert pracy. Sprawdź!