MONTAŻ ROLET - GDAŃSK

Pomorska Platforma Pracy

Gdańsk

2016-11-10

Poszukujemy osób do montażu rolet i markiz oraz do drobnych prac magazynowych.

Miejsce pracy - Gdańsk - Trakt Św. Wojciecha.

Wymagania:
• zdolności manualne
• obsługa podstawowych narzędzi –śrubokręt, wkrętarka
• chęci do pracy
• zaangażowanie

Obowiązki:
• składanie rolet i markiz na terenie magazynu
• drobne prace magazynowe
• utrzymanie porządku w miejscu pracy
• pomoc w zabezpieczaniu towaru do transportu

Oferujemy:
• stałą pracę
• przyuczenie do wykonywanych obowiązków
• stabilne warunki
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
• dobrą atmosferę w pracy

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: "MONTAŻ ROLET" na adres e-mail: APLIKUJ lub o kontakt telefoniczny pod numerem: (58) 340 42 41.

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:
"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanym przez Pomorska Platforma Pracy Sp. z o.o."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99451 ofert pracy. Sprawdź!