Specjalista ds. sprzedaży (Warszawa,branża hotelarska)

FallWork1

Białystok

2016-11-10

Rozbudowany ośrodek hotelowy łączący ze sobą luksus historii i nowoczesną wygodę, poszukuje charyzmatycznej i otwartej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

- samodzielne zorganizowanie stanowiska sprzedaży w Warszawie

- działania mające na celu pozyskiwanie klientów indywidualnych i grupowych

- promocja ośrodka w różnych instytucjach

- sprzedaż dodatkowych wyspecjalizowanych ofert (np. ośrodek jeździecki)

- budowanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami

- stworzenie polityki ofertowej

- współpraca z Działem Marketingu

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (zarządzanie, marketing, turystyka, hotelarstwo)

- doświadczenie w sprzedaży usług w segmencie biznesowym

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- czynne prawo jazdy kat. B

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

- mocno rozwinięte kompetencje komunikacyjne

- zaangażowanie w pracę i realizację celów

- wysoka kultura osobista

Duży atut stanowić będzie:

- znajomość języka niemieckiego i/lub rosyjskiego

- doświadczenie w branży hotelarskiej na podobnym stanowisku

Oferujemy:

umowę o pracę z zatrudnieniem bezpośrednim

pracę w biurze w centrum Warszawy

wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

atrakcyjny system premiowy

pracę od poniedziałku do piątku (okazjonalnie weekendy w przypadku eventów)

wszelkie potrzebne narzędzia do pracy

  • Oferta pracy stałej.

Kandydatów zainteresowanych propozycją pracy zapraszamy do przesyłania CV za pośrednictwem portalu.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Przypominamy o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 1182)”.

*Agencja FallWork o certyfikacie Agencji Zatrudnienia nr 6231 jest firmą o bogatym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji rynkowej, oferującą kompleksowe usługi z zakresu wynajmu personelu tymczasowego oraz rekrutacji stałych.*

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!