Młodszy Specjalista/Praktykant w Dziale HR

Grupa Gumułka

Katowice

2016-11-10

Grupa Gumułka Sp. z o. o.

stwarza możliwości rozwoju dla profesjonalistów różnych dziedzin.

Dzięki połączeniu pasji, wiedzy oraz doświadczenia naszych pracowników już od dwudziestu lat Grupa

Gumułka poszerza zakres swojej działalności, wspierając klientów specjalistyczną wiedzą.

Zatrudniamy najlepszych!

W związku z intensywnym rozwojem działu HR, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:

  • Jeżeli  praca ma dla Ciebie znaczenie nie tylko w wymiarze zawodowym
  • Jeżeli jesteś pasjonatem i zarażasz swoją pasją innych ludzi
  • Jeżeli wartości takie jak uczciwość, lojalność i integralność mają dla Ciebie kluczowe znaczenie
  • Jeżeli jesteś osobą z wizją i wierzysz, że to co robisz ma wpływ na otaczający Cię świat
  • Jeśli jesteś osobą świadomie podejmującą decyzje, która ma jasno sprecyzowane cele

Chcemy zaprosić Cię do tego abyś przyłączył się do naszego zespołu, gdzie będziemy wspólnie tworzyć inspirujące środowisko pracy, budować relacje i podejmować nowe wyzwania.

Opis stanowiska:

Naszym zadaniem będzie odnajdywanie najlepszych specjalistów w wybranych przez Klienta dziedzinach, którzy zrealizują powierzone im cele i podejmą długofalową współpracę, a także ekspertów do zleceń, spełniających ściśle określone kryteria doświadczenia i kwalifikacji. Zbudujemy bazę kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników, którzy będą spełniać oczekiwania naszych zleceniodawców.

Wymagania:

- komunikatywność i wysokie  umiejętności interpersonalne

- mile widziane doświadczenie w pracy z ludźmi

- zainteresowania związane z HR i rozwojem osobistym

- poczucie humoru

Oferujemy:

- 3 miesięczne praktyki absolwenckie

- możliwość zatrudnienia po odbyciu praktyk

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i udziału w ciekawych projektach