Mechanik - Szwecja

Polvik

Göteborg

2016-11-10

Polvik Sp. z o.o. (nr w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Plusvikar.dkz główną siedzibą w Danii. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie Państw Skandynawskich: Finlandii, Norwegii, Szwecji oraz Danii.

Obowiązki:

  • Konserwacja, renowacja oraz naprawa samochodów ciężarowych i naczep

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - konieczne
  • Doświadczenie jako mechanik samochodów
  • Prawo jazdy B
  • Gotowość do szybkiego wyjazdu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (duńską) lub możliwość pracy na podstawie własnej działalności gospodarczej
  • Zakwaterowanie odciągane z pensji
  • Możliwość rozwoju i długoterminową współpracę, pierwszy kontrakt na 5,5 miesiąca (możliwość zjazdów do domu)
  • Około 40h pracy/tygodniowo, możliwość nadgodzin
  • Prywatne ubezpieczenie
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem pracy
  • Opiekę konsultanta przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia

 Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem portalu.

 Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99341 ofert pracy. Sprawdź!