Elektryk / Monter - Spawacz światłowodów

Brasco S.C.

Birmingham

2016-11-10

Agencja Brasco poszukuje dla swojego klienta w Birmingham w Wielkiej Brytanii kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Birmingham, Wielka Brytania
Nr referencyjny: SPLICER/1116/GW
Ilość miejsc pracy: 10

Opis stanowiska:

  • spawanie światłowodów (przy użyciu spawarki śwatłowodowej);
  • pomiary światłowodów reflektometrem OTDR ;

Wymagania:

  • umiejętność posługiwania się spawarką do kabli światłowodowych ;
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, preferowane telekomunikacyjne;
  • bardzo dobra znajomość technologii światłowodowej, technik montażu i metod pomiaru;
  • Stosowanie i przestrzeganie obowiązujących zasad BHP;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie) ;
  • Umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy

  • Kontrakt zawarty bezpośrednio z klientem na okres min 12 miesięcy;
  • Wynagrodzenie brutto: 120.00 - 135.00 GBP / dzień;
  • Zakwaterowanie dostarczone i płatne przez pracodawcę;
  • Dodatki żywieniowe w kwocie 15.00 GBP/dzień, bądź 20.00 0GBP / dzień na terenie Londynu;
  • Samochód służbowy typu VAN z wyposażeniem do dyspozycji + koszty paliwa pokryte przez klienta;
  • Pomoc w załatwianiu formalności.

Spotkanie z brytyjskim pracodawcą odbędzię się w Polsce w drugiej połowie listopada 2016r.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na  adres: APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: SPLICER/1116/GW

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr. certyfikatu: 6577