Praca dodatkowa - Operator wózka widłowego - Pyskowice

Asistnet Work Group

Pyskowice

2016-11-10

Asistnet Work Group Sp. z o. o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Operator wózka widłowego - praca dorywcza

Miejsce pracy: Pyskowice

Zakres obowiązków:

- obsługa wózka widłowego,
- magazynowanie towaru zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
- załadunek i rozładunek towaru.

Wymagania:

- uprawnienia oraz praktyczna umiejętność obsługi wózka widłowego,
- aktualne badania psychotechniczne,
- chęć podjęcia pracy dorywczej.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- wynagrodzenie 14,30 brutto/h,
- praca od poniedziałku do piątku po kilka godzin w wybrane dni,
- ciepły posiłek,
- miłą atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!