Chemik

Zoolek

Łódź

2016-11-25

Zoolek firma z 35 letną tradycja i ugruntowaną pozycją na rynku poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku chemika.

Opis stanowiska:

-tworzenie i aktualizacja dokumentacji produktów

-udział w projektowaniu nowych produktów

-badanie jakości surowców

-wprowadzanie nowych rozwiązań i ulepszeń w istniejących produktach

Wymagania:

-wyształcenie wyższe chemiczne

-znajomość zagadnień związanych z analityką chemiczną

-osoba kreatywna, potrafiąca samodzielnie zorganizować pracę

-dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

-udział w ciekawych i nieszablonowych projektach

-możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: APLIKUJ

W temacie wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska oraz nazwiska.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Zoolek z siedziba w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99499 ofert pracy. Sprawdź!