Sekretarka

Zoolek

Łódź

2016-11-25

Zoolek firma z 35 letną tradycja i ugruntowaną pozycją na rynku poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku sekretarka - asystent biura

Opis stanowiska:

-telefoniczna i mailowa obsługa klientów,

-pomoc w bieżącej obsłudze administracyjnej biura,

-prowadzenie dokumentacji kadrowej

-wspieranie prac administracyjnych firmy

-archiwizacja dokumentów

Wymagania:

-bardzo dobra obsługa pakietu MS Office

-bardzo dobra organizacja pracy

-wysoka kultura osobista

-odpowiedzialność, sumienność, dokładność

-znajomość języka angielskiego z elementami biznesowymi w stopniu bardzo dobrym

-mile widziane podstawy księgowości, znajomość programów księgowych

Oferujemy:

-stabilna pracę na cały etat

-atrakcyjne wynagrodzenie

-odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizowanych obowiązków

-przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: APLIKUJ

W temacie wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska oraz nazwiska.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Firmę Zoolek z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99270 ofert pracy. Sprawdź!