Ślusarz w zakładzie samochodowym - Niemcy

AP Uniapol

Hamburg

2016-11-10

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AP Uniapol  Sp. z o.o. z oddziałem we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Stanowisko: Ślusarz z językiem niemieckim lub angielskim

Miejsce pracy: okolice Hamburg

 Opis stanowiska:

  • Prace ślusarskie w zakładzie samochodowym

 Wymagamy:

  • Doświadczenia zawodowe jako ślusarz albo wykształcenie kierunkowe
  • Własny samochód
  • Bez znajomości języka angielskiego / niemieckiego

Zapewniamy:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w Euro
  • Dodatki za nadgodziny +25%
  • Dodatki za nocki +25%
  • Dodatki za niedziele +50%
  • Dodatki za święta +100%
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę max 2-osobowe
  • Pomoc w załatwieniu formalności przed wyjazdem
  • Pomoc u uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych
  • Kontakt z opiekunem w kraju
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Zainteresowanych proszę o wysłanie cv na adres APLIKUJ  lub 512 089 906 / 668 846 516 .

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!