Senior UX-UI Graphic Designer

lastminute.com Group

Szczecin

2016-11-10

Kto: lastminute.com group
Gdzie: Szczecin
Kogo: Senior UX-UI Graphic Designer ...
Ile: 4000 - 7000 PLN ( b2b netto)

Jesteś kreatywny? Lubisz wyzwania, pracę z ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania? Praca to dla Ciebie pasja? Świetnie ! To znaczy, że czekamy właśnie na Ciebie!
Jesteśmy międzynarodową grupą kapitałową, pośród światowych liderów w branży turystycznej działającej online. Do naszej grupy należą lastminute.com, Bravofly, Rumbo, Volagratis oraz Jetcost.
W związku z dodaniem do portfolio serwisu WAYN.com, którego siedziba operacyjna znajduje się w Szczecinie, rozpoczęliśmy rozwój naszej działalności na rynku polskim.
Obecnie poszukujemy kreatywnej osoby na stanowisko Senior UX-UI Graphic Designer. Poszukujemy osoby silnie zmotywowanej, z doświadczeniem, która chciałaby stać się częścią młodego i dynamicznego zespołu, oraz wspomagać go w projektowaniu i budowaniu wizerunku.

Czego od Ciebie oczekujemy:

⦁ Doświadczenia w projektowaniu witryn internetowych
⦁ Doświadczenia w projektowaniu interfejsów użytkownika (UI)
⦁ Dobra znajomość technologii internetowych oraz narzędzi wspomagających projektowanie (UX Pin/Axure)
⦁ Znajomości programów do grafiki rastrowej i wektorowej,
⦁ Umiejętności komunikowania własnych koncepcji,
⦁ Poczucia estetyki i umiejętności oceny projektu,
⦁ Kreatywnego myślenia, otwartego umysłu, twórczego podejścia do zadań.
⦁ Kilkuletniego doświadczenie w projektowaniu rozwiązań webowych i mobilnych potwierdzone przykładami zrealizowanych projektów,
⦁ Dobrej znajomości języka angielskiego
⦁ Znajomości bieżących trendów w UX

Twoje zadania:

⦁ Projektowanie szaty graficznej strony www
⦁ Tworzenie elementów graficznych na potrzeby strony internetowej
⦁ Uczestniczenie w procesie projektowania wizualizacji strony, aplikacji i banerów internetowych

Co zapewniamy:

⦁ brak monotonii,
⦁ pracę pełną wyzwań,
⦁ atrakcyjne wynagrodzenie,
⦁ możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie.

Czekamy na Twoje CV, w tytule wpisując Senior Graphic Designer:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98258 ofert pracy. Sprawdź!