Magazynier, pilarz

Eko-okna S.A.

Kornice

2016-11-10

Eko-Okna S.A. to międzynarodowy producent stolarki okiennej i drzwiowej z PVC, drewna i aluminium. Na rynku od 1998 roku.
Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy stałej, na stanowisko:

Opis stanowiska:

- Prace magazynowe
- Obsługa piły na dziale produkcji

Wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
- Opanowanie, cierpliwość
- Zdolności manualne

Oferujemy:

- Pracę stałą na umowę o pracę
- Pracę na 3 zmiany
- Wynagrodzenie proporcjonalne do przepracowanego czasu w Spółce
- Pakiet socjalny (karta multisport, prywatna opieka medyczna)
- Dojazd autobusem z kierunków: Racibórz, Rybnik, Wodzisław Śląski, Głubczyce

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o Ochronie Danych osobowych z dn. 29.08.1997 r., (Dz. U. 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99760 ofert pracy. Sprawdź!