OPERATOR MASZYNY DRUKUJĄCEJ - TAMPORDUKARKI

HR Support

Warszawa

2016-11-10

Agencja Personalna HR Support to młody, lecz zgrany zespół specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem, który działa w kilku obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Rekrutujemy - Szkolimy - Doradzamy. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią,dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy zajmującej się zajmującej się importem i dystrybucją szerokiej gamy opakowań i produktów stosowanych w przemyśle kosmetycznym i farmaceutycznym, poszukujemy osoby na stanowisko:

WYMAGANIA WZGLĘDEM KANDYDATA:
-wykształcenie średnie, mile widziane kierunkowe,
-min. 2 – 3 lata doświadczenia w pracy przy drukowaniu taką samą lub podobną metodą tampodrukową,
-umiejętność obsługi maszyny,
-znajomość specyfiki drukowania i doboru materiałów (m.in. stempli),
-rzetelność, dokładność,
-umiejętności manualne,
-zaangażowanie w powierzone obowiązki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-obsługa tampodrukarki – ustawianie maszyny i dbanie o jej prawidłowe działanie,
-nadzorowanie jakości druku,
-odpowiedni dobór stempli, materiałów, farb,
-utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

FIRMA OFERUJE:
-umowę o pracę na pełen etat w stabilnej firmie, która działa nie tylko na rynku polskim, ale również europejskim i dalekowschodnim,
-wynagrodzenie składające się z atrakcyjnej, stałej pensji,
-pracę w miłej atmosferze
-wszelkie niezbędne narzędzia do pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i umieszczeniu w nim zgodę na temat przetwarzania danych osobowych o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb Agencji Personalnej HR Support, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!