PRACOWNIK PRODUKCYJNO - MAGAZYNOWY ( umowa o pracę)

HR Support

Milanówek

2016-11-10

Agencja Personalna HR Support to młody, lecz zgrany zespół specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem, który działa w kilku obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Rekrutujemy - Szkolimy - Doradzamy. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią,dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14212.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, producenta drzwi antywłamaniowych, wewnątrz lokalowych, technicznych oraz wszelkich akcesoriów, poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNO - MAGAZYNOWY

WYMAGANIA WZGLĘDEM KANDYDATA:
-wykształcenie min. zawodowe, -zaangażowanie w powierzone obowiązki, -umiejętność pracy samodzielnej i grupowej, -mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, -uprawnienia na wózek widłowy, -zdolności manualne, -znajomość obsługi komputera (Word, Exel, Internet), -sumienność, -odpowiedzialność

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-przyjmowanie i wydawanie towaru,
-pakowanie,
-kompletacja towaru (uzbrajanie drzwi), -dbanie o porządek w miejscu pracy,

FIRMA OFERUJE:
-umowę o pracę na pełny etat, stałe wynagrodzenie, -narzędzia potrzebne do pracy, -miłą atmosferę pracy,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i umieszczeniu w nim zgodę na temat przetwarzania danych osobowych o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb Agencji Personalnej HR Support, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).