Pakowanie książek w drukarni - 15zł brutto/h

AP Vector Sp. z o.o. Sp. K.

Poznań

2016-11-10

AP VECTOR ( KRAZ 11459 ) – już od 2005 roku jesteśmy z Wami. Pomagamy zarówno młodym jak i starszym znaleźć pracę odpowiadającą ich kwalifikacjom. Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami na rynku polskim oraz zagranicznym. Zapewniamy naszym Pracownikom najwyższą jakość usług oraz wsparcie w okresie zatrudnienia.

Obecnie  dla naszego klienta - drukarni - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań - Starołęka

Obowiązki:

- pakowanie książek i kalendarzy do kartonów, przenoszenie kartonów, przewożenie na paletach do magazynu
- nakładanie okładek i książek na maszyny/ odbieranie z maszyn
- przygotowywanie towaru do wysyłki

Wymagania:

- dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do soboty na 3 zmiany 6, 14, 22
- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie/produkcji
- rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

- zlecenie do końca roku
- 15zł brutto/h
- dogodną lokalizację
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- komfortowe warunki pracy: temperatura pokojowa, czysto, sucho

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesyłanie aplikacji i/lub kontakt telefoniczny 616630011

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99167 ofert pracy. Sprawdź!