Specjalista ds marketingu

Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Biskupin

2016-11-10

Flame Employment Polska, dla swojego klienta czterogwiazdkowego hotelu & SPA w okolicach Biskupina poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Biskupin
Nr referencyjny: 2016/BI/SDSM

Obowiązki:

Masz doświadczenie w marketingu?

Jesteś kreatywny, dobrze zorganizowany, tryskasz pomysłami?

Dobrze znasz język angielski i/lub niemiecki?

Wymagania:

Idealnie, jesli miałeś wcześniejsze doświadczenie w branży hotelarskiej

Nie zwlekaj, już dzisiaj zgłoś swoją kandydaturę, a my załatwimy resztę!

Oferujemy:

Możliwość pracy w przepięknym Hotelu-SPA****

Pracę w relaksującej atmosferze luksusowego hotelu- SPA

Umowę o pracę

Pakiet benefitów

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99345 ofert pracy. Sprawdź!