INŻYNIER PROJEKTU / AUDYTOR
DS. ELEKTRYKI

Albedo HR

Bardo

2016-11-10

GRUPA AKCJA JOB

LIBRA EUROPE – Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego – NR CERTYFIKATU 9778,

dla swojego Klienta, firmy z branży elektroenergetycznej

poszukuje osób na stanowisko

Miejsce pracy: Wrocław + dolnośląskie

Zadania:

  • Wykonywanie pomiarów parametrów pracy instalacji odbiorczych,
  • Analiza danych pomiarowych pod kątem odchyleń parametrów jakościowych,
  • Sporządzanie bilansów elektrycznych,
  • Wykonywanie opracowań danych pomiarowych,
  • Wyznaczanie efektywności energetycznej maszyn i urządzeń elektrycznych (m. in.: napędy, pompy, wentylatory, oświetlenie, itd.),
  • Wyszukiwanie rozwiązań energooszczędnych,
  • Pisanie raportów dot. audytu instalacji elektroenergetycznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektryka)
  • wiedza teoretyczna w zakresie zasad działania maszyn elektrycznych stosowanych w przemyśle,
  • wiedza teoretyczna na temat sposobów wyznaczania efektywności energetycznej maszyn i urządzeń elektrycznych,
  • Znajomość sposobów regulacji maszyn i urządzeń elektrycznych,
  • Znajomość elektrotechniki (sposoby realizacji zasilania zakładów przemysłowych, zabezpieczenia, kompensacja mocy biernej, itp.),
  • Umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych,
  • Samodzielność w zdobywaniu nowej wiedzy i chęć jej poszerzania,
  • Uprawnienia elektryczne 1 kV (mile widziane powyżej 1 kV i kontrolno-pomiarowe )
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Warunki:

  • Praca w solidnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji, uczestnictwa w ciekawych projektach

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99057 ofert pracy. Sprawdź!