INŻYNIER PROJEKTU / AUDYTOR
DS. CIEPŁOWNICTWA I CHŁODNICTWA

Albedo HR

Bardo

2016-11-25

GRUPA AKCJA JOB

LIBRA EUROPE – Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego – NR CERTYFIKATU 9778,

dla swojego Klienta, firmy z branży elektroenergetycznej

poszukuje osób na stanowisko

Miejsce pracy: Wrocław + dolnośląskie

Zadania:

  • Wykonywanie pomiarów parametrów pracy urządzeń energetycznych (piece, suszarnie, kotły, agregaty chłodnicze, itp.),
  • Analiza danych pomiarowych pod kątem odchyleń parametrów znamionowych,
  • Sporządzanie bilansów cieplnych,
  • Wykonywanie opracowań danych pomiarowych,
  • Wyznaczanie efektywności energetycznej instalacji i urządzeń energetycznych
  • Wyszukiwanie rozwiązań energooszczędnych,
  • Pisanie raportów dot. audytu instalacji energetycznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (energetyka – ciepłownictwo, chłodnictwo, ogrzewnictwo)
  • wiedza teoretyczna w zakresie zasad działania maszyn energetycznych stosowanych w przemyśle,
  • wiedza teoretyczna na temat sposobów wyznaczania efektywności energetycznej instalacji i urządzeń energetycznych,
  • Znajomość sposobów regulacji maszyn i urządzeń energetycznych,
  • Wiedza na temat wykonywania pomiarów sprawności kotłów wodnych i parowych
  • Umiejętność czytania i analizowania schematów instalacji energetycznych,
  • Samodzielność w zdobywaniu nowej wiedzy i chęć jej poszerzania,
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne do 1 kV , energetyczne lub gazowe (w zakresie eksploatacji)
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Warunki:

  • Praca w solidnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji, uczestnictwa w ciekawych projektach

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99184 ofert pracy. Sprawdź!