Koordynator Utrzymania Ruchu

Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Koło

2016-11-10

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2005 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Dla naszych klientów zrekrutowaliśmy ponad 10 000 pracowników różnego szczebla w wielu branżach. Jesteśmy Partnerem Biznesowym dla naszych klientów, którzy darzą nas zaufaniem i wystawiają nam pozytywne referencje na temat naszego profesjonalizmu i skuteczności. Aktualnie dla naszego klienta, jednego z najwiekszych inwestorów zagranicznych w kraju, grupie zatrudniającej tylko w Polsce 6000 osób w 25 zakładach poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Koło
Nr referencyjny: 2016/KO/KUR

Obowiązki:

- zapewnianie bezawaryjnej pracy maszyn na obszarze produkcyjnym
- nadzór nad przedsięwzięciami mającymi na celu zapobieganie wypadkom oraz poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy
- budowanie, zarządzanie, motywowanie i rozwijanie podległego zespołu
- kontrola prawidłowości pracy maszyn i urządzeń
- prowadzenie działań WCM (World Class Manufacturing)
- czynny udział we wdrażaniu projektów inwestycyjnych niezbędnych dla rozwoju firmy

Wymagania:

- wykształcenia wyższego kierunkowego
- doświadczenia minimum rok na podobnym stanowisku
- dobrej znajomości mechaniki, elektroniki i automatyki
- umiejętności zarządzania grupą podległych pracowników
- znajomości języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 - pakiet benefitów: bonus świateczny, pakiet szkoleń, dofinansowanie do lunchu, pakiet ubezpieczeń i kartę Multisport
- premie kwartalne/roczne

Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania na niniejszej stronie, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!